Hrot B9-1 long life (ZD-715L-100W)
Na základe 0 recenzií.
Napísať recenziu
Sklad:
Na sklade
Kód produktu:
Váha:
0.05kg
Množstvo
Do košíka
Otázka k produktu
Obľúbený produkt
Porovnať produkt
Popis výrobku
Hodnotenie
Hrot B9-1 long life pre spájkovacie pero 100W ZD-715L
Napísať recenziu
Vaše meno
Vaša recenzia
Poznámka:
HTML nie je preložené!
Hodnotenie
Google reCAPTCHA
Zadajte kód do poľa nižšie
Pokračovať
Štítky:
dielna
hroty a nastavce
hroty pre rucne spajkovacky
prislusenstvo pre spajkovacky a odsavacky
spajkovacia technika
Súvisiace výrobky
Rýchle zobrazenie
Hrot W4-1 long life (ZD-715L-200W)
Hrot W4-1 pre spájkovačku 200W ZD-715L long life Priemer: 14 mm..