Relé 12V 10A 250VAC 1x prep. RELEF4031-12
- Sklad: Na sklade
- Kód produktu: 01760388
- Váha: 0.01kg
Relé 12V 10A/250VAC 1x přep. RELEF4031-12
Elektromagnetické relé s DC cívkou
Parametry cívky:
U 12 VR 220 OhmP 0,65 WKontakt:
Typ kontaktu: 1 x přepínacíMax. proud kontaktem 10 AČas přítahu/odpadu 7/3 msDalší informace -Výrobce FINDER