Relé 24V 10A 250VAC 1x prep. RELEF4031-24
- Sklad: Na sklade
- Kód produktu: 01760402
- Váha: 0.01kg
Relé 24V 10A/250VAC 1x přep. RELEF4031-24
Elektromagnetické relé s DC cívkou
Parametry cívky:
U 24 VR 900 OhmP 0,64 WKontakt:
Typ kontaktu: 1 x přepínacíMax. proud kontaktem 10 AČas přítahu/odpadu 7/3 msDalší informace -Výrobce FINDER